Tłumaczenie z języka angielskiego. Źródło: REPORTS OF NUCLEOTIDES AND RELATED CONTENTS. Patrz: Imuregen Book of Clinical Studies.


Oczami naukowców - skrót z wybranych artykułów i badań*


Antybakteryjne peptydy pochodzenia organicznego, pierwotnie odkryte w preparacie IMUREGEN są najnowszym odkryciem ostatnich lat XX wieku. Jesteśmy świadkami „początku” nowego strumienia nauki, który prawie codziennie przynosi nowe odkrycia. Jeżeli naukowcy będą kontynuować badania z tą samą szybkością, będziemy świadkami niespodziewanego rozwoju w walce z chorobami.
Nie tylko tych, których wciąż nie potrafimy skutecznie wyleczyć, ale także tych, które do tej pory nie były znane, które z pewnością pojawią się w przyszłości. Tak jak to wciąż dzieje się w historii ludzkości.

RNDr.Petr Šíma, MUDr. I.Trebichavský

Właściwości lecznicze produktu IMUREGEN, są znane od 1955 roku, gdy testowanie rozpoczęło się w różnych czechosłowackich klinikach i wydziałach onkologicznych oraz za granicą. W tym czasie udowodniono, że produkt ma właściwości lecznicze w gojeniu się ran oraz innych wad integralności skóry lub błony śluzowej. W radioterapii IMUREGEN pomaga przyspieszyć regenerację organizmu po naświetlaniu. W chemioterapii pomaga zminimalizować jej bolesne skutki uboczne. Udowodniono, że produkt jest bardzo pomocnym wspomagaczem ważnego i niemożliwego do zastąpienia całkowitego leczenia onkologicznego. Bardzo pozytywnym odkryciem było,
że w żadnym przypadku medycznym nigdy nie znaleziono żadnych efektów ubocznych używania IMUREGENU.

FN and LP – klinika onkologii w Ołomuńcu.


W przeszłości wiedziano, że produkt Imuregen świetnie działa, ale nie wiedziano, dlaczego. Badania naukowe tego produktu wciąż trwają, są także prowadzone w zwierzęcym modelu eksperymentalnym in vivo, ex vivo and in vitro. W kulturach tkankowych, a także w wybranych warunkach klinicznych. Secjalistyczne badania naukowe w zakresie dietetycznych ukleotydów ostatnio dowiodły, że oligo i polinukleotydy, które są obecne w IMUREGENIE, są podstawą syntezy kwasów nukleotydowych w regeneracji tkanek i wpływają głównie na komórkową część odpowiedzi immunologicznej.

AV CR, Wydział Medyczny, Instytut Zdrowia


Preparat Imuregen ma znaczący i klinicznie potwierdzony wpływ na normalizowanie systemu odpornościowego.. Preparat aktywuje makrofagi, duże obronne komórki, które mogą wchłonąć „obce” komórki. One również stymulują funkcje limfocytów T i B. Imuregen pobudza system obronny organizmu, w taki sposób, że organizm może sam poradzić sobie z
chorobami.

Czeska Akademia Nauk, Wydział Medyczny, Wydział zdrowia


Zadaj pytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej

* UWAGA: Powyższe informacje należy traktować wyłącznie informacyjnie. Nie wolno samodzielnie komponować zaleceń zdrowotnych bez konsultacji z lekarzem i odpowiedniego rozpoznania klinicznego. Suplement diety jest skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, służy uzupełnieniu normalnej diety, nie posiada właściwości produktów farmaceutycznych, w szczególności właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób.